Uczniowie zamojskiego liceum poszli do sądu Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im.CK Norwida w Zamościu poszli do sądu. Uspokajamy, nie pozwali żadnego ze swoich opiekunów: - Obserwowali przebieg rozpraw sądowych w Sądzie Rejonowym w Wydziale Karnym w Zamościu - wyjaśnia zamojska szkoła. Możliwe, że za kilka lat (...)