W roli głównej Wędrowna Orkiestra Gimplów, która zaprasza na finałową podróż po wsiach i miasteczkach wschodniej Lubelszczyzny śladami dawnych muzykantów.
- Podążając za pomarańczowym autosanem przemierzymy drogi, którymi kiedyś podróżowali - ze skrzypcami pod pachą i tenorem na ramieniu - muzykanci wracający z weselnych wojaży.
Będą to cztery różne miejscowości, do których zawitamy z parkietem tanecznym i muzykantami, gotowymi grać do bladego świtu - zapowiadają muzykanci.
Dokładnie 8 lipca (środa) barwny korowód przyjedzie do Krasnobrodu.
W programie:
Spotkania z mistrzami tradycji
Spotkania śpiewacze
Otwarte próby orkiestrowe
Warsztaty tańca
Zorganizowana trasa rowerowa śladami orkiestry
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.