reklama

W Nieliszu otwierają nowe miejsce. Mieszkanki odetchną?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W Nieliszu otwierają nowe miejsce. Mieszkanki odetchną? - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Z ZamościaMieszkanki gminy Nielisz będą teraz miały więcej wolnego czasu? Całkiem możliwe bo już w najbliższy piątek (26 czerwca) wielkie otwarcie lokalu gastronomicznego CISMAN w Nieliszu. Czego spodziewać się w nowym miejscu i czy podbije gminne podniebienia? Właściciele wyliczają i wymieniają jednym tchem.
reklama

-  Na miejscu czekać będą na Was nasze firmowe specjały: pizza, kebab, hamburgery, hot dogi, zapiekanki, lody.  Z okazji otwarcia przygotowaliśmy poczęstunek dla odwiedzających!(Liczba porcji ograniczona – do wyczerpania zapasów). To dopiero początek! Na bieżąco będziemy informować o nowościach, promocjach, konkursach oraz specjalnych ofertach przygotowanych dla naszych klientów - informują właściciele. 

Otwarcie w piątek o godzinie 16:00.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo