Prezydent Miasta Zamość oraz Klub Seniora 60+ działający przy Zamojskim Domu Kultury zapraszają wszystkich seniorów do udziału w bezpłatnych spotkaniach nordic walking w Parku Miejskim.
Zajęcia będą odbywać się w każdą środę o godz. 11:00 przez całe wakacje (w lipcu i sierpniu). To doskonała okazja do aktywnego spędzania czasu, poprawy kondycji fizycznej oraz integracji z innymi mieszkańcami.
Spotkania rozpoczynają się krótką gimnastyką „na rozruch” przy Parkowa Caffe, skąd uczestnicy wyruszą na wspólny marsz po alejkach Parku Miejskiego. Dodatkowo dla uczestników przygotowano specjalną ofertę – 15% zniżki w Parkowa Caffe w każdą środę w godzinach 11:00–13:00.
Termin: każda środa, lipiec–sierpień
Godzina: 11:00
Miejsce zbiórki: Parkowa Caffe, Park Miejski w Zamościu
Udział: bezpłatny
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.