– Gratuluję tego, jak odważnie potraficie sięgać po marzenia – mówił do dzieci i młodzieży prezydent Rafał Zwolak.
Podkreślał, że zawsze było dla niego ważne docenienie zdolnych, ambitnych i pracowitych młodzi ludzi. – Obiecywałem, że ci osiągający sukcesy będą mogli liczyć na realne wsparcie i uznanie ze strony miasta. Program Zamojskie Orły jest realizacją tej idei i wyrazem naszej wspólnej troski o rozwój młodego pokolenia. Jesteście najlepszym przykładem tego, że sukces rodzi się z wytrwałości, systematycznej pracy i wiary we własne możliwości – zwrócił się do zgromadzonych prezydent.
reklama
– Wasze sukcesy budzą podziw i są powodem do dumy dla całej naszej lokalnej społeczności. Życzę Wam, aby dotychczasowe osiągnięcia były inspiracją do podejmowania kolejnych wyzwań, rozwijania pasji oraz realizacji ambitnych planów – mówiła z kolei Monika Żur, dyrektor Wydziału Oświaty UM Zamość.
Przyznane przez prezydenta Rafała Zwolaka nagrody odebrało 66 osób. To laureaci konkursów przedmiotowych i artystycznych, zawodów sportowych, a także olimpiad.
reklama
Trzy specjalne wyróżnienia – statuetki Zamojskich Orłów – trafiły do najlepszych z najlepszych. Ich laureatami zostali:
reklama
reklama
Gratulacje przekazano też nauczycielom przygotowującym tych troje uczniów do konkursów: Magdalenie Ludowskiej i Marcie Majewskiej (SP nr 7), Agnieszce Zielińskiej (III LO) i Joannie Bielak (ZSP Nr 3). Uroczystość uświetnił występ zespołu wokalno-instrumentalnego z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.