reklama

Zamojscy uczniowie trafili na Komendę Policji

Opublikowano:
Autor:

Zamojscy uczniowie trafili na Komendę Policji - Zdjęcie główne
Autor: Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio w Zamościu
Zobacz
galerię
9
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Z ZamościaMłodzi ludzie z Zamościa w rękach policjantów. Na szczęście obyło się bez mandatów i wykroczeń. Starsze klasy z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu złożyły wizytę Na Komendzie Miejskiej Policko w Zamościu. Zamiast przesłuchania, na uczniów czekały opowieści o pracy w terenie czy prezentacja nowoczesnych radiowozów. Bo policjanci szukają następców.
reklama
Uczniowie z klas7 i 8, w ramach doradztwa zawodowego, mieli okazję odwiedzić Komendę Policji w Zamościu:
 
- Celem wizyty było zapoznanie się ze specyfiką pracy policjanta. Podczas spotkania bardzo miłe Panie funkcjonariuszki opowiedziały o swojej służbie, zadaniach poszczególnych wydziałów oraz wyposażeniu wykorzystywanym podczas codziennej pracy. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia policyjnych radiowozów, sprzętu służbowego oraz miejsc, do których na co dzień nie mają dostępu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje sprzętu policyjnego, używanego podczas masowych imprez, możliwość wejścia do środka wozu policyjnego i odwiedzenia boksów z psami tropiącymi - relacjonuje Katolicka Szkoła Podstawowa im.św.Ojca Pio w Zamościu.
 
Uczniowie dowiedzieli się jak wygląda droga do zostania policjantem oraz jakie cechy i umiejętności są potrzebne do wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu. Młodzi ludzi mogli poznać pracę policjantów oraz przekonać się, jak ważną rolę funkcjonariusze pełnią w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta.
reklama
reklama
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo