Niby wszystkim zależy, by żyć w czystym, zadbanych, estetycznym mieście. Niestety, to czasem tylko pozory. Zdarzają się osoby, które bez żadnego racjonalnego powodu niszczą to, co stanie im na drodze:
Na zdjęciach przykłady aktów wandalizmu dokonanych tylko w ciągu ostatnich dni: wypalone kwiatki w donicach, uszkodzony płot, zapaskudzony plac zabaw i inne elementy wspólnej przestrzeni miejskiej.
- Znacznej części tych obrazków już nie da się zobaczyć w przestrzeni publicznej, bo pracownicy Zakładu Usług Komunalnych regularnie naprawiają to, co ktoś zniszczy i czyszczą to, co zabrudzi. Przypominamy, że w Zamościu funkcjonuje monitoring i sprawcy takich aktów wandalizmu naprawdę nie mogą mieć pewności, że pozostaną bezkarni.
reklama
Apelujemy też o to, by brać odpowiedzialność za wygląd naszego miasta, a nadmiar energii pożytkować w jakiś bardziej pożyteczny sposób - przekazuje Urząd Miasta.
I pokazuje obrazki, których nie chcielibyśmy oglądać.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.