W koszulce Hetmana zagra też Patryk Waliś. Obrońca jest wychowankiem Zielonych Koźminek, występował także w juniorach Górnika Konin i Akademii Piłkarskiej Piotra Reissa. Od jesieni sezonu 2020/2021 grał w rezerwach Lecha Poznań, zaś wiosną został włączony do kadry pierwszego zespołu przez trenera Dariusza Żurawia. Grał także w Odrze Opole, KKS Kalisz i Wiśle Puławy. Zadebiutował także w młodzieżowej reprezentacji Polski (U-20) przeciwko Rumunii.
To oczywiście nie koniec:
- Według naszych szacunków mniej więcej siedmiu, ośmiu nowych zawodników może się pojawić w Hetmanie. Trzeba też uwzględnić fakt, że w czwartej lidze wymagany był na boisku jeden młodzieżowiec, a w trzeciej dwóch. To wymusza, że jakościowych młodzieżowców musi być w kadrze więcej. Myślę, że wśród nowych nabytków będzie czterech młodzieżowców. Dwa ruchy już za nami. Zaczęliśmy budowę zespołu od tyłu. Natomiast rozmowy toczą się od dłuższego czasu, bo tak się składa, że z tymi dwoma zawodnikami, którzy do nas już dołączyli, rozmawialiśmy praktycznie od stycznia. Ten awans nie zaskoczył. Przygotowujemy się do niego już od jakiegoś czasu – mówi dla Radia Lublin, prezes Leszek Bartnicki.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.