Oficjalne, uroczyste, a przy tym niezmiernie serdeczne pożegnanie Pani Dyrektor rozpoczęło uroczystość zakończenia roku szkolnego w Mechaniku. Głównym elementem dekoracji przygotowanej na tę okoliczność była sentencja „Każde zakończenie jest nowym początkiem”.
Za lata pracy na rzecz młodzieży, szkoły i zamojskiej oświaty dziękowały Renacie Chyrchale: zastępca prezydenta Zamościa Marta Pfeifer oraz Monika Żur – dyrektor Wydziału Oświaty UM. Słowa uznania, za wkład w rozwój placówki, ale również liczne zawodowe osiągnięcia Pani Dyrektor, znalazły się także liście gratulacyjnym od prezydenta miasta Rafała Zwolaka.
reklama
Odchodzącą dyrektor bardzo serdecznie pożegnała również przedstawicielka Rady Rodziców ZSP Nr 2, a także młodzież. Renata Chyrchała usłyszała m.in., że przez lata pracy w tej szkole była „sercem i przewodnikiem całej społeczności”.
W trakcie oficjalnego zakończenia roku szkolnego 2025/2026 wręczono nagrody najlepszym uczniom Mechanika. Listy gratulacyjne przygotowane zostały też dla ich rodziców.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.