Darmowe parkowanie w Zamościu? Nawet 4 miesiące ekstra! Dobra wiadomość dla kierowców i przedsiębiorców z Zamościa. Po skutecznej interwencji Piotra Skiby z Nowej Nadziei, Zarząd Dróg Grodzkich naprawia finansową niesprawiedliwość. Posiadacze kart abonamentowych, którzy płacili za postój w czasie, gdy strefy były darmowe, otrzymają rekompensatę w postaci wydłużenia (...)