Nielegalne wyścigi na ulicach Zamościa. Policja wkracza Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zamojskiej jednostki podczas patrolu ulic miasta zatrzymali dwóch kierujących, którzy na ul. Partyzantów urządzili sobie nielegalny wyścig. Mężczyźni, kierując Mercedesem i BMW, jechali z dużą prędkością zajmując oba pasy ruchu i wzajemnie się ścigając. Swoim zachowaniem (...)