14.2 C
Zamość
piątek, 24 maja, 2024

Piłkarski rozkład jazdy (18-19 maja)

- Reklama -

Najnowsze

Przed nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Poniżej terminarz spotkań od IV ligi do klasy B.

HUMMEL IV LIGA

29 kolejka

Janowianka Janów Lubelski – Górnik II Łęczna   18 maja, 16:00

Łada 1945 Biłgoraj – Lublinianka Lublin   18 maja, 16:00

Grom Kąkolewnica – Start Krasnystaw   18 maja, 17:30

Granit Bychawa – Stal Poniatowa             18 maja, 13:00

Opolanin Opole Lubelskie – Kryształ Werbkowice            18 maja, 16:00

Huragan Międzyrzec Podlaski – KS Drzewce        18 maja, 15:00

Gryf Gmina Zamość – Ogniwo Wierzbica              18 maja, 17:00

Motor II Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski               19 maja, 11:00

Lewart Lubartów – Stal Kraśnik 19 maja, 17:00

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

26 kolejka

Hetman Zamość – Olimpiakos Tarnogród             18 maja, 17:00

Tanew Majdan Stary – Victoria Łukowa                 18 maja, 17:00

Metalowiec Goraj – Huczwa Tyszowce 19 maja, 17:00

Sparta Łabunie – Graf Chodywańce        18 maja, 17:00

Potok Sitno – Błękitni Obsza       19 maja, 17:00

Omega Stary Zamość – Olimpia Miączyn               18 maja, 17:00

Grom Różaniec – Unia Hrubieszów          19 maja, 17:00

Pogoń 96 Łaszczówka – Korona Łaszczów             18 maja, 14:00

KLASA A ZAMOŚĆ

22 kolejka

Huragan Hrubieszów – Orion Dereźnia  18 maja, 13:00

Sokół Zwierzyniec – Sparta Wożuczyn    18 maja, 16:00

Szumy Susiec – Olender Sól        18 maja, 12:00

BKS Bodaczów – Granica Lubycza Królewska       18 maja, 17:00

Alwa Brody Małe – Andoria Mircze         18 maja, 16:30

Igros Krasnobród – Orkan Bełżec             18 maja, 16:00

Roztocze Szczebrzeszyn – Włókniarz Frampol    18 maja, 13:30

 

KLASA B ZAMOŚĆ (gr.I)

15 kolejka

Rakovia Rakówka – KS Wola Różaniecka/Luchów             19 maja, 13:00

Orzeł Tereszpol – Wrzos Szyszków          19 maja, 14:30

Tarpan Korchów – Cosmos Józefów        19 maja, 13:00

Huragan Chmielek – Relax Księżpol         19 maja, 17:00

Piast Babice – Aleksandria Aleksandrów               19 maja, 14:00

 

KLASA B ZAMOŚĆ (gr.II)

15 kolejka

Pauza: KS Roztocze Szczebrzeszyn. 

Perła Telatyn – Ruch Machnów Nowy    19 maja, 16:00

Delta Nielisz – Perła Deszkowice  3:0 vo

Ostoja Skierbieszów – Orion Jacnia         18 maja, 17:00

GKS Tarnawatka – Szyszła Tarnoszyn      18 maja, 13:30

- Reklama -
Otrzymuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamość
zachmurzenie umiarkowane
12.4 ° C
12.4 °
12.4 °
90 %
3.1kmh
53 %
pt.
24 °
sob.
24 °
niedz.
21 °
pon.
20 °
wt.
19 °
- Reklama -

Popularne

Zobacz także

- Reklama -

Nie przegap

Piłkarski rozkład jazdy (25-26 maja)

Harmonogram rozgrywek piłkarskich na najbliższy weekend. HUMMEL IV LIGA 30 kolejka Górnik...

Powiat tomaszowski: Znalazł niewybuch przy swojej działce

W środę (22 maja) mieszkaniec gminy Krynice powiadomił dyżurnego...

Rodzice pędzili z chorym dzieckiem do szpitala. Eskortowali ich zamojscy policjanci

W środę (22 maja) policjanci wydziału ruchu drogowego zamojskiej...

Powiat zamojski: Pijany kierowca zasnął za kółkiem. Obudzili go policjanci

We wtorek (21 maja) policja dowiedziała się, że na...

Powiat zamojski: 80-letnia rowerzystka wjechała wprost pod samochód

Do wypadku doszło we wtorek (21 maja) na ulicy...

Powiat zamojski: Zamiast zarobić, stracił pieniądze. Kolejne oszustwo

47-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego w marcu na portalu internetowym...

Powiat zamojski: BMW wyprzedzając, uderzyło w Audi. Dwie osoby w szpitalu

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek (21...

Powiat tomaszowski: Turyści znaleźli niewybuchy w lesie

Na terenie powiatu tomaszowskiego odnalezione zostały niewybuchy pochodzące  z...