28.9 C
Zamość
środa, 19 czerwca, 2024

Piłkarski rozkład jazdy (08-09 czerwca)

- Reklama -

Najnowsze

W środę 32 kolejkę rozegrały zespoły Hummel IV ligi.

Wyniki 32 kolejki Hummel IV ligi (05.06):  Górnik II Łęczna – Motor II Lublin 0:1, Lewart Lubartów – Gryf Gmina Zamość 6:1, Stal Kraśnik – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:0, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Opolanin Opole Lubelskie 0:2,  Ogniwo Wierzbica – Granit Bychawa 1:1, KS Drzewce – Grom Kąkolewnica 1:0, Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 3:1, Stal Poniatowa – Janowianka Janów Lubelski 1:3, Start Krasnystaw – Lublinianka Lublin 2:0.

Terminarz na najbliższy (08-09 czerwca) weekend:

HUMMEL IV LIGA

33 kolejka

Start Krasnystaw – Górnik II Łęczna         8 czerwca, 11:00

Lublinianka Lublin – Stal Poniatowa         9 czerwca, 14:00

Janowianka Janów Lubelski – Kryształ Werbkowice        9 czerwca, 16:00

Łada 1945 Biłgoraj – KS Drzewce            9 czerwca, 17:00

Grom Kąkolewnica – Ogniwo Wierzbica           8 czerwca, 13:30

Granit Bychawa – Tomasovia Tomaszów Lubelski          9 czerwca, 17:00

Opolanin Opole Lubelskie – Stal Kraśnik          9 czerwca, 17:00

Huragan Międzyrzec Podlaski – Lewart Lubartów             8 czerwca, 15:00

Gryf Gmina Zamość – Motor II Lublin     8 czerwca, 17:00

 

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA

29 kolejka

Sparta Łabunie – Unia Hrubieszów          8 czerwca, 17:00

Grom Różaniec – Hetman Zamość            8 czerwca, 17:00

Pogoń 96 Łaszczówka – Omega Stary Zamość     8 czerwca, 17:00

Korona Łaszczów – Potok Sitno                 8 czerwca, 17:00

Olimpia Miączyn – Metalowiec Goraj     8 czerwca, 17:00

Błękitni Obsza – Tanew Majdan Stary    8 czerwca, 17:00

Graf Chodywańce – Olimpiakos Tarnogród          8 czerwca, 17:00

Huczwa Tyszowce – Victoria Łukowa      8 czerwca, 17:00

 

KLASA A ZAMOŚĆ

25 kolejka

Igros Krasnobród – Huragan Hrubieszów              9 czerwca, 17:00

Roztocze Szczebrzeszyn – Alwa Brody Małe       8 czerwca, 18:00

Włókniarz Frampol – BKS Bodaczów       9 czerwca, 17:00

Orkan Bełżec – Szumy Susiec     9 czerwca, 17:00

Andoria Mircze – Sokół Zwierzyniec        9 czerwca, 17:00

Granica Lubycza Królewska – Orion Dereźnia      9 czerwca, 17:00

Olender Sól – Sparta Wożuczyn         9 czerwca, 17:00

 

KLASA B (gr. I)

18 kolejka

KS Wola Różaniecka/Luchów – Huragan Chmielek           9 czerwca, 13:00

Piast Babice – Tarpan Korchów                 9 czerwca, 13:00

Aleksandria Aleksandrów – Orzeł Tereszpol  0:3 vo

Relax Księżpol – Rakovia Rakówka           9 czerwca, 13:00

Cosmos Józefów – Wrzos Szyszków        9 czerwca, 13:00

KLASA B (gr. II)

18 kolejka

Pauza: GKS Tarnawatka.

KS Roztocze Szczebrzeszyn – Szyszła Tarnoszyn      9 czerwca, 13:00

Ruch Machnów Nowy – Ostoja Skierbieszów     9 czerwca, 13:00

Perła Telatyn – Delta Nielisz        9 czerwca, 13:00

Orion Jacnia – Perła Deszkowice               3:0 vo

- Reklama -
Otrzymuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamość
zachmurzenie umiarkowane
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
57 %
5.9kmh
66 %
śr.
28 °
czw.
20 °
pt.
24 °
sob.
28 °
niedz.
24 °
- Reklama -

Popularne

Zobacz także

- Reklama -

Nie przegap

Powiat zamojski: Seniorka oszukana metodą „na inwestycję giełdową”. Straciła pieniądze

67-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego powiadomiła policję, że nieznana osoba...

Powiat tomaszowski: Młodzież znalazła portfel. Oddała go policji

W poniedziałek (17 czerwca) do Posterunku Policji w Lubyczy...

Powiat zamojski: Pożar budynku gospodarczego i sprzętu rolniczego. Znana jest przyczyna

O pożarze budynku gospodarczego na posesji w jednej z...

Zamość: Odpowie za uprawę konopi. Miał też sprzęt z kradzieży

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Zamościa podejrzanego...

Powiat zamojski: Nietrzeźwy motocyklista przewrócił się na polnej drodze

O zdarzeniu z udziałem motocyklisty dyżurny zamojskiej komendy policji...

Powiat tomaszowski: Autokarem wyprzedzał na pasach i skrzyżowaniu

W niedzielę (16 czerwca) w miejscowości Tarnawatka na DK...

Gryf Gmina Zamość – Górnik II Łęczna (ZDJĘCIA)

W ostatniej kolejce Hummel IV ligi Gryf Gmina Zamość...

Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce (ZDJĘCIA)

W spotkaniu ostatniej kolejki zamojskiej klasy okręgowej Hetman Zamość...