23.1 C
Zamość
niedziela, 19 maja, 2024

Gmina Zamość – wyniki biegów przełajowych

- Reklama -

Najnowsze

W Żdanowie odbyły się Gminne Biegi Przełajowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Patronat nad zawodami sprawował  Wójt Gminy Zamość – Ryszard Gliwiński. Uczestnicy rywalizowali na dystansach od 200 do 800 metrów.

WYNIKI:

Dz. klasa I, dystans 200 m

  1. Lena Wiatrzyk – Wysokie, czas 35,7 s
  2. Helena Pacanek – Wysokie
  3. Sandra Żołkoś – Wysokie
  4. Aleksandra Starzak – Zawada
  5. Hanna Płoszaj – Zawada
  6. Emilia Dziubczyńska – Zawada
  7. Maja Bondyra – Białowola
  8. Lena Szałacha – Sitaniec
  9. Milena Pokrzywa – Sitaniec
  10. Blanka Gorana – Zawada

 

Chłopcy, klasa I, dystans 200 m

 

  1. Gabriel Bednarz – Zawada, czas 37,5
  2. Jan Proć – Kalinowice
  3. Nikodem Mazurek – Zawada
  4. Antoni Król – Zawada
  5. Wiktor Kondrakiewicz – Wólka Wieprzecka
  6. Igor Grabowski – Sitaniec
  7. Igor Sowa – Mokre
  8. Antoni Gał – Zawada
  9. Szymon Staszczuk – Wysokie
  10. Piotr Rudnicki – Mokre

 

Dz. kl. II, dystans 300 m

 

  1. Maja Romańczuk – Mokre, czas 1.07
  2. Laura Buczyńska – Białowola
  3. Nikola Pabich – Sitaniec
  4. Zuzanna Kozyrska – Żdanów
  5. Hanna Kapuśniak – Wysokie
  6. Agata Szponar – Żdanów
  7. Kinga Wróbel – Zawada
  8. Nikola Wileńska – Pniówek
  9. Diana Kobryń – Wysokie
  10. Katarzyna Łapa – Pniówek

 

Chł. kl. II, dystans 300 m

 

  1. Aleksander Szpindor – Pniówek, czas 57,9
  2. Kacper Turczyniak – Zawada
  3. Marcin Kozak – Mokre
  4. Bartłomiej Machowski – Borowina Sitaniecka
  5. Michał Denkiewicz – Żdanów
  6. Maksymilian Skowron – Borowina Sitaniecka
  7. Marcel Nowak – Kalinowice
  8. Marcel Kudyk – Lipsko
  9. Kacper Perzyński – Kalinowice
  10. Jan Nogas – Lipsko

 

Dz. kl. III, dystans 300 m

 

  1. Nikola Derkacz – Zawada, czas 59,3
  2. Roksana Kasiedczak – Zawada
  3. Antonina Chmielewska – Żdanów
  4. Lena Ożga – Kalinowice
  5. Aleksandra Bednarz – Wólka Wieprzecka
  6. Dominika Popek – Lipsko
  7. Dominika Skóra – Lipsko
  8. Zuzanna Koziołek – Zawada
  9. Sandra Pęcak – Mokre
  10. Lena Rycaj – Borowina Sitaniecka

 

Chł. kl. III, dystans 300 m

 

  1. Paweł Mazur – Kalinowice, czas – 56,6
  2. Hubert Rybak – Wólka Wieprzecka
  3. Oskar Trond – Żdanów
  4. Natan Jaworski – Zawada
  5. Artur Wiater – Kalinowice
  6. Wojciech Miętkiewicz – Borowina Sitaniecka
  7. Szymon Smyk – Lipsko
  8. Ksawery Szcześniak – Mokre
  9. Karol Musiał – Zawada
  10. Wiktor Ziemiński – Pniówek

 

Dz. kl. IV, dystans 600 m

 

  1. Julia Ćwik – Pniówek, czas 2.01,6
  2. Rozalia Kłos – Żdanów
  3. Milena Waga – Płoskie
  4. Maja Wlaź – Borowina Sitaniecka
  5. Justyna Seń – Sitaniec
  6. Karolina Sierkowska – Płoskie
  7. Antonina Dużyńska – Sitaniec
  8. Maja Hojda – Borowina Sitaniecka
  9. Aleksandra Ryń – Zawada
  10. Natalia Antoszek – Wysokie

 

Chł. kl. IV, dystans 600 m

 

  1. Jan Szpindor – Pniówek, czas 1.55,7
  2. Filip Skuba – Zawada
  3. Jakub Dzięba – Kalinowice
  4. Kacper Saputa – Kalinowice
  5. Adam Palonka – Kalinowice
  6. Antoni Halinowski – Płoskie
  7. Ernest Waśko – Wysokie
  8. Janek Kułakowski – Mokre
  9. Alan Jachymczuk – Pniówek
  10. Kamil Mazurek – Zawada

 

Dz. kl. V, dystans 600 m

 

  1. Nadia Świszcz – Sitaniec, czas 1.52,0
  2. Wiktoria Kula – Płoskie
  3. Judyta Pawelczyk – Żdanów
  4. Wiktoria Biszkont – Sitaniec
  5. Monika Biszkont – Sitaniec
  6. Nikola Ryszak – Sitaniec
  7. Emilia Nizioł – Żdanów
  8. Klaudia Bednarz – Wólka Wieprzecka
  9. Julia Wawrzak – Mokre
  10. Liwia Chmielewska – Żdanów

 

Chł. kl. V, dystans 600 m

 

  1. Kamil Matwiejczuk – Sitaniec, czas 1.45,0
  2. Hubert Kołakowski – Kalinowice
  3. Dominik Twardowski – Kalinowice
  4. Huber Sienkiewicz – Lipsko
  5. Marcel Dołba – Zawada
  6. Piotr Waśko – Wysokie
  7. Szymon Dołba – Zawada
  8. Błażej Wichlaj – Borowina Sitaniecka
  9. Jakub Ciurysek – Wysokie
  10. Dawid Mołdoch – Lipsko

 

Dz. kl. VI, dystans 600 m

 

  1. Aleksandra Momot – Płoskie, czas 1.48,4
  2. Małgorzata Bożek – Płoskie
  3. Emilia Buńko – Kalinowice
  4. Ola Górska – Sitaniec
  5. Maja Goch – Kalinowice
  6. Karolina Żybura – Sitaniec
  7. Patrycja Kiszka – Wysokie
  8. Zuzanna Kostrubiec – Wysokie
  9. Nikola Koszel – Borowina Sitaniecka
  10. Wiktoria Antoszek – Wysokie

 

Chł. kl. VI, dystans 800 m

 

  1. Mikołaj Tur – Płoskie, czas 2.49,0
  2. Adrian Machowski – Borowina Sitaniecka,
  3. Dawid Kopiel – Wysokie
  4. Jakub Chraplewski – Zawada
  5. Bartłomiej Kozak – Mokre
  6. Kacper Nalepko – Zawada
  7. Adam Kołtun – Sitaniec
  8. Igor Ślesiński – Borowina Sitaniecka
  9. Arkadiusz Kukiełka – Wólka Wieprzecka
  10. Michał Gmitrzuk – Pniówek

 

Dz. kl. VII, dystans 800 m

 

  1. Kinga Biszkont – Sitaniec, czas 3.33,0
  2. Emilia Wiatrzyk – Płoskie
  3. Katarzyna Dajos – Sitaniec
  4. Anna Wołoch – Mokre
  5. Klaudia Puhacz – Pniówek
  6. Amelia Wojewódka – Żdanów
  7. Nikola Antoszek – Wysokie

 

Chł. kl. VII, dystans 800 m

 

  1. Stanisław Kahan – Sitaniec, czas 3.27,0
  2. Bartłomiej Bartnik – Wysokie
  3. Szymon Kudyk – Pniówek
  4. Kacper Matwiej – Borowina Sitaniecka
  5. Filip Małaczek – Płoskie
  6. Wojciech Radliński – Żdanów
  7. Kacper Kowalik – Wysokie
  8. Michał Wojtyna – Sitaniec
  9. Krystian Sidor – Mokre
  10. Mateusz Cioś – Płoskie

 

 Dz. kl. VIII, dystans 800 m

 

  1. Magdalena Dąbska – Płoskie, czas 2.59,3
  2. Vanessa Sokołowska – Białowola
  3. Maja Koza – Płoskie
  4. Klaudia Pupiec – Wólka Wieprzecka
  5. Zuzanna Młynarska – Borowina Sitaniecka
  6. Weronika Demcio – Borowina Sitaniecka
  7. Nikola Jakubczak – Borowina Sitaniecka

 

Chł. kl. VIII, dystans 800 m

 

  1. Marcel Gmitrzuk – Pniówek, czas 2.30,0
  2. Jakub Sokołowski – Białowola
  3. Wiktor Ziemba – Żdanów
  4. Dawid Szczepanek – Płoskie
  5. Alan Kowalski – Żdanów
  6. Arkadiusz Małocha – Borowina Sitaniecka
  7. Szymon Kwoka – Borowina Sitaniecka
  8. Marcel Krupa – Wólka Wieprzecka
  9. Kacper Gamza – Płoskie.

- Reklama -
Otrzymuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamość
zachmurzenie duże
19.7 ° C
19.7 °
19.7 °
58 %
1.6kmh
91 %
niedz.
19 °
pon.
22 °
wt.
24 °
śr.
22 °
czw.
19 °
- Reklama -

Popularne

Zobacz także

- Reklama -

Nie przegap

Akademia Zamojska – Poltarex Pogoń Lębork (ZDJĘCIA)

W ostatnim meczu sezonu 2023/24 Lotto Superligi Akademia Zamojska...

Powiat zamojski: Oszukana przez rzekomą córkę. „Hej mamo, mój telefon jest zepsuty”.

Mieszkanka powiatu zamojskiego w tym tygodniu powiadomiła zamojskich policjantów...

Powiat zamojski: Dwóch poszukiwanych w rękach policji. Jeden znęcał się nad bliskimi

We wtorek (14 maja) policjanci z Nielisza zatrzymali 33-latka....

Szczęśliwiec z Zamościa wygrał ponad 860 tysięcy zł w Eurojackpot.

Wiemy, w której kolekturze Lotto padła wygrana. 862 064,20 zł –...

Zamość: Cyklistka potrącona przez samochód na przejeździe rowerowym

Do wypadku z udziałem rowerzystki i pojazdu marki Hyundai...

Akademia Zamojska ponownie drużynowym mistrzem Polski!

Drużyna tenisistów stołowych Akademii Zamojskiej akademickimi mistrzami Polski! Złoci...

Piłkarski rozkład jazdy (18-19 maja)

Przed nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Poniżej terminarz...

Powiat tomaszowski: Kolizja dwóch osobówek. Jednym z aut jechała matka z dziećmi

We wtorek (14 maja) policja dostała zgłoszenie o kolizji...