20.6 C
Zamość
piątek, 22 września, 2023

Domagają się rezygnacji Aleksandry Kasprzak

- Reklama -

Najnowsze

Czy coś wreszcie drgnie w zamojskiej piłce nożnej? Oświadczenie z pomysłem na wyjście z impasu pojawiło się na FB HetmanNews. W imieniu osób, które stoją za tą inicjatywą, podpisał je były piłkarz i prezes KS Hetman Zamość – Krzysztof Rysak.

Pomysłodawcy chcą utworzyć Akademię KS Hetman Zamość. Apelują również do Prezes KS Hetman Zamość, Aleksandry Kasprzak, aby dla dobra klubu zrzekła się swojej funkcji.

„Szanowni Kibice, doskonale wiemy w jakiej kondycji jest Hetman, pisaliśmy o tym wielokrotnie, zaznaczając problemy klubu. Jeżeli ktoś nie śledził wcześniej naszych wpisów, zapraszamy do nadrobienia zaległości. Być może nadchodzące dni będą najważniejsze w historii Hetmana. Pojawiła się grupa poważnych osób, która od dłuższego czasu opracowywała plan odbudowy nie tylko Hetmana, ale całej zamojskiej piłki. Kiedy wszystko jest gotowe, nadszedł czas na wdrożenie bardzo ciekawej koncepcji.
Po raz pierwszy jest szansa na połączenie KS Hetman z AMSPN Hetman oraz współpraca z pozostałymi szkółkami i akademiami piłkarskimi. Wszyscy wyrażają chęć wspólnego tworzenia Akademii Piłkarskiej, która dostarczałaby młodzież do dorosłej drużyny Hetmana.
Już prowadzone są zaawansowane rozmowy ze sponsorami, którzy mogą zainwestować swoje pieniądze w Hetman, z trenerami i zawodnikami, którzy podejmą się odbudowy marki Hetman. Przygotowany jest nowy zarząd oraz ludzie, którzy mieliby wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem realny zarząd. Inicjatorzy zmian proponują również dalszą współpracę z SMS, którą zarządza Pani Aleksandra Kasprzak. Odbyła się seria spotkań, na których między innymi kibice mieli przedstawioną całą koncepcję budowy nowego Hetmana, silnego Hetmana z poważnymi ludźmi skupionymi wokół klubu. Niestety jest jeden problem. Pani Aleksandra Kasprzak wielokrotnie mówiła i pisała, że chętnie odda władze, że może zrezygnować jeżeli tylko pojawią się ludzie, którzy przejmą klub. Plan jest, koncepcja jest, chęć współpracy całego zamojskiego środowiska piłkarskiego jest, a Pani Prezes zrezygnować nie chce. To o co w tym wszystkim chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi to….
Zarząd AMSPN jasno postawił warunek, że zgodzi się na dalsze rozmowy w celu wspólnego budowania przyszłości zamojskiej piłki tylko, jeżeli obecny zarząd KS Hetman zrezygnuje i pojawi się nowy. I co ? I nic …
Pani Prezes o co Pani chodzi? Na pewno chodzi Pani o dobro Hetmana i zamojskiej piłki? Niech się Pani opamięta. Ile jeszcze będziemy oglądać tak katastrofalny poziom Hetmana? Już nawet najbardziej wierni kibice zrezygnowali z chodzenia na mecze. Śmieje się z nas cała Polska. Jaki ma Pani prawdziwy cel dalszego „prowadzenia” Hetmana?” – taki apel do środowiska piłkarskiego wystosowali admini HetmanNews.
W formie grafiki przytaczamy zaś oświadczenie Krzysztofa Rysaka.
- Reklama -
Otrzymuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamość
zachmurzenie umiarkowane
23.2 ° C
23.2 °
23.2 °
51 %
5.6kmh
61 %
pt.
22 °
sob.
24 °
niedz.
16 °
pon.
22 °
wt.
27 °
- Reklama -

Popularne

Zobacz także

- Reklama -

Nie przegap

Zamość: Seniorka chciała pomóc córce. Trafiła na oszustów

Do 72-letniej mieszkanki Zamościa za pośrednictwem komunikatora napisała rzekomo...

Zamość: 37-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Policjanci przypuszczali, że 37-letni mieszkaniec Zamościa może posiadać narkotyki....

Zamość: Policja kontrolowała kierowców. „Wpadł” m.in. kierujący BMW

W środę (20 września) na terenie całego kraju prowadzone...

Powiat zamojski: Czołowe zderzenie dwóch osobówek. Jedna osoba ranna

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek (19...

Piłkarski rozkład jazdy (23-24 września)

Kolejny weekend z piłkarskimi emocjami w naszym regionie. Poniżej...

Zamość: Schował do plecaka wkrętarkę ze sklepowej półki. Odpowie za kradzież

W poniedziałek (18 września) rano w markecie budowlanym przy...

Zamość: Chciały zrobić zakupy w sieci. Padły ofiarami oszustów

Do oszustwa doszło na jednym z portali społecznościowych, gdy...

Powiat tomaszowski: Areszt za znaczną ilość narkotyków

Przed weekendem (16-17 września) policjanci ustalili, że 24-letni mieszkaniec...