2.4 C
Zamość
wtorek, 28 marca, 2023

Domagają się rezygnacji Aleksandry Kasprzak

- Reklama -

Najnowsze

Czy coś wreszcie drgnie w zamojskiej piłce nożnej? Oświadczenie z pomysłem na wyjście z impasu pojawiło się na FB HetmanNews. W imieniu osób, które stoją za tą inicjatywą, podpisał je były piłkarz i prezes KS Hetman Zamość – Krzysztof Rysak.

Pomysłodawcy chcą utworzyć Akademię KS Hetman Zamość. Apelują również do Prezes KS Hetman Zamość, Aleksandry Kasprzak, aby dla dobra klubu zrzekła się swojej funkcji.

„Szanowni Kibice, doskonale wiemy w jakiej kondycji jest Hetman, pisaliśmy o tym wielokrotnie, zaznaczając problemy klubu. Jeżeli ktoś nie śledził wcześniej naszych wpisów, zapraszamy do nadrobienia zaległości. Być może nadchodzące dni będą najważniejsze w historii Hetmana. Pojawiła się grupa poważnych osób, która od dłuższego czasu opracowywała plan odbudowy nie tylko Hetmana, ale całej zamojskiej piłki. Kiedy wszystko jest gotowe, nadszedł czas na wdrożenie bardzo ciekawej koncepcji.
Po raz pierwszy jest szansa na połączenie KS Hetman z AMSPN Hetman oraz współpraca z pozostałymi szkółkami i akademiami piłkarskimi. Wszyscy wyrażają chęć wspólnego tworzenia Akademii Piłkarskiej, która dostarczałaby młodzież do dorosłej drużyny Hetmana.
Już prowadzone są zaawansowane rozmowy ze sponsorami, którzy mogą zainwestować swoje pieniądze w Hetman, z trenerami i zawodnikami, którzy podejmą się odbudowy marki Hetman. Przygotowany jest nowy zarząd oraz ludzie, którzy mieliby wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem realny zarząd. Inicjatorzy zmian proponują również dalszą współpracę z SMS, którą zarządza Pani Aleksandra Kasprzak. Odbyła się seria spotkań, na których między innymi kibice mieli przedstawioną całą koncepcję budowy nowego Hetmana, silnego Hetmana z poważnymi ludźmi skupionymi wokół klubu. Niestety jest jeden problem. Pani Aleksandra Kasprzak wielokrotnie mówiła i pisała, że chętnie odda władze, że może zrezygnować jeżeli tylko pojawią się ludzie, którzy przejmą klub. Plan jest, koncepcja jest, chęć współpracy całego zamojskiego środowiska piłkarskiego jest, a Pani Prezes zrezygnować nie chce. To o co w tym wszystkim chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi to….
Zarząd AMSPN jasno postawił warunek, że zgodzi się na dalsze rozmowy w celu wspólnego budowania przyszłości zamojskiej piłki tylko, jeżeli obecny zarząd KS Hetman zrezygnuje i pojawi się nowy. I co ? I nic …
Pani Prezes o co Pani chodzi? Na pewno chodzi Pani o dobro Hetmana i zamojskiej piłki? Niech się Pani opamięta. Ile jeszcze będziemy oglądać tak katastrofalny poziom Hetmana? Już nawet najbardziej wierni kibice zrezygnowali z chodzenia na mecze. Śmieje się z nas cała Polska. Jaki ma Pani prawdziwy cel dalszego „prowadzenia” Hetmana?” – taki apel do środowiska piłkarskiego wystosowali admini HetmanNews.
W formie grafiki przytaczamy zaś oświadczenie Krzysztofa Rysaka.
- Reklama -
Otrzymuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamość
zachmurzenie umiarkowane
3.4 ° C
3.4 °
3.4 °
53 %
6.4kmh
73 %
wt.
4 °
śr.
5 °
czw.
7 °
pt.
13 °
sob.
10 °
- Reklama -

Popularne

Zobacz także

- Reklama -

Nie przegap

Powiat tomaszowski: Szczęśliwy finał poszukiwań dwójki zaginionych

W poniedziałek (27 marca) policjanci dowiedzieli się o zaginięciu...

Powiat zamojski: Zatrzymano poszukiwanego mężczyznę

Dzielnicowy z Zamościa zatrzymał poszukiwanego, który ukrywał się przed...

Odnaleziono ciało zaginionego 39-latka z Zamościa

Policja zakończyła poszukiwania 39-latka z Zamościa, którego zaginięcie zgłosiła...

Piłka nożna: Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce (zdjęcia)

Za nami 16 kolejka zamojskiej klasy okręgowej. Lider z...

Padwa Zamość – Anilana Łódź 27:23 (zdjęcia)

W zamojskim kotle znowu ogromna radość! KPR Padwa zostawiła...

Omega Stary Zamość – Unia Hrubieszów 1:1 (zdjęcia)

W 16 kolejce zamojskiej klasy okręgowej Omega Stary Zamość...

Piłka ręczna: Padwa Zamość kontra Anilana Łódź

W sobotę o 18.00 w hali OSiR Padwa Zamość...

Powiat zamojski: Policjanci zatrzymali poszukiwanego

Policjanci z Łabuń zatrzymali 43-latka, który ukrywał się przed...