Burmistrz Szczebrzeszyna oszalał? Który z naszych burmistrzów, wójtów, czy samorządowców - których mamy przecież od groma, za własne pieniądze funduje mieszkańcom lody i dokłada do tego bilety do cyrku? Owszem, jest taki. Rafał Kowalik czyli burmistrz Szczebrzeszyna, postanowił w nietypowy sposób docenić i (...)
Burmistrz Szczebrzeszyna oszalał? Który z naszych burmistrzów, wójtów, czy samorządowców - których mamy przecież od groma, za własne (...)